Led Antalya Aydinlatma Sistemleri

Led Antalya Aydinlatma Sistemleri

Yüksek teknolojili Otel Ekipmanları LED aydınlatma ürünlerinin üreticisi ve uygulayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız profesyonel kadrosu ve teknik ekibi 2006 yılından itibaren LED aydınlatma armatürleri üzerinde faaliyet göstermektedir. Ürünlerimizde kullanılan LED çipler Tayvan, Güney Kore ve Japonya dan tedarik edilmekte olup Türkiye de imal edilerek müşterilerimizin kullanımlarına sunulmaktadır.
Firmamız CREE LED, EDISON-OPTO ve SEMİLEDs markalarının bölge sayisi olup, cazip aydınlatma çözümleri sunarak mükemmel yaşam alanları yaratıyor.

LED ANTALYA özellikle belediyelere, otellere ve iç mimari firmalarına yönelik yenilikçi aydınlatma çözümleri ile sektörün beğenisini kazanıyor. Yurt içinde ve dışında öncelikle kaliteyi öne sunan uzman kadrosuyla çözüm ortağıdır. Kişiye özel tasarım led design çalışmalarıyla da sektörün önde gelen isimlerindendir. DIŞ MEKAN ÜRÜNLERİNDE SADECE ÜRETİMİ BİZDE OLAN KUMİLİ YALITIM KULLANILMAKTADIR

Müşterilerimizin tüm taleplerine uygun ürün temini ve üretiminin yanı sıra günlük 12 saat aydınlatma ürünleri kullanan büyük kuruluşlar ağırlıkta olmak üzere % 85 e varan tasarruf ürünleri sağlamak hedeflerimiz arasındadır. Ayrıca estetik ve dekoratif olarak çok daha farklı çözümler sunmak firmamızın temel çalışma prensibidir.

Dış mekan aydınlatmalarında LED cadde ve sokak aydınlatmaları, LED bahçe aydınlatmaları, LED projektörler (30W ile 200W arası) kullanılmaktadır.

Kullanılan LED aydınlatma ürünlerimizin tümü CE ve RoHS sertifikalı olup 50.000 ile 100.000 saat arasında kullanım ömrüne sahiptir. Geleneksel aydınlatma ürünlerine göre en az 10 kat daha uzun ömürlüdür.


Misyonumuz
Öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerimize kapsamlı teknik çözümler sunmak olup; kullanılan Otel ekipmanları ve LED aydınlatma teknolojileri sayesinde enerji maliyetlerinde % 85 e varan enerji tasarrufu sağlamak ve bu sayede çevreyi korumak firmamızın misyonudur. "Önce güven ve siz müşterilerimizi özel istekleri dogrultusunda da hizmet vermektedir."